| Lov3Y0U a întrebat:

Am și eu nevoie urgenta de ajutor!
Eu și prietena mea ne-am despărțit cam acum 2 săptămâni aproximativ.
Și eu acum vreau sa ma împac cu ea, dar ea nu prea vrea sa ieșim.
Ce ar trebui sa îi spun sa să fac?
E urgent, va rog sa ma ajutați!

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai de ce nu vrea si din initiativa cui v-ati despartit?

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, nu poti face nimic, daca ea nu te mai vrea!
Ce-i greu de priceput, cand o fata iti spune: NU?!
Iti cauta alta fata si mergi mai departe!

| Andersann a răspuns (pentru Violleta2022):

Da, dar stii cum sunt fetele, ele zic " NU ", dar faptele lor si modul in care se comporta le contrazic...

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andersann):

Oare cand o sa invatati ca atunci cand spunem NU, inseamna NU?!
Voi sunteti cam tampitei din fire, nu vreti sa pricepeti si pace!
NU >> inseamna >>NU in toate ocaziile si in toate situatiile!

| Andersann a răspuns (pentru Violleta2022):

Scuza-ma, generalizezi. dar daca fata continua sa ii dea semne baiatului, chiar dupa ce a zis NU, a cui mai este vina?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Andersann):

In cazul de fata, fata nu a continuat sa mai dea nici un semn baiatului, deci, nu-l mai vrea, asa cum a si spus.

| mihai69 a răspuns:

Spune-i că te însori cu ea!

| kandaraki a răspuns:

Spune-i ca vrei sa te insori cu ea si vrei un copil de la ea, sansa e 50 - 50, ori te impaci o primesti un refuz

| Daniel9988 a răspuns:

Nu este o jucarie...azi o arunci, maine o iei de la groapa de gunoi...

| funnnyman32 a răspuns:

Salutare! Nu are rost sa-ti scriu pe aici, ma adaugi ca prieten si te ajut. Astept mesajul tauwinking

| potatodespotatonr12345 a răspuns:

Mai intai conteaza din a cui cauza v-ati despartit dae daca v-ati deaspartit din cauza ta incearca sa vezi unde merge si cand ai ocazia explica-i din ce cauza v-ati despartit si dui un buchet cu flori.
Daca v-ati desapartit din cauza ei tot la fel sa mergi sa vb cu ea si explica-i motivele ei sa inteleaga mai bine si daca este in cazul ei dui o curie de merci la fete daca sau despartot din vina lor tine cu ciocolata.
In ambele cazuri nu o sa vrea sa va intalniti atunci asteapt-o cand iese de la scoala sau altundeva
Suces

| Roxette99 a răspuns:

Incearca sa o lasi unpic sa respire...
Si daca ea te iubeste si iti simte lipsa o sa vina chiar ea sa iti vorbeasca.
Stiu ca lucrul asta e greu de facut dar incearca.

| Molnos_Gelu_1976 a răspuns:

Sal! Spune-i ca perioada in care ati fost despărțiți te-a ajutat sa realizezi ca EA este cel mai important om din viata ta si nu ai vrea, pentru nimic in lume, sa o pierzi inca odata. Succes!