| Twister09 a întrebat:

Salutare, e cineva pe aici cine ma poate ajuta, cu niște sfaturi în legătură cu o despărțire?
În privat, dacă se poate
Mulțumesc

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu pe forum, ca oricum postam sub anonimat?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Îi spui adio.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Succesul e cea mai dulce razbunare, o ignori si iti vezi de cariera

| BPRafael a răspuns:

Viața e plină de așa ceva la orice vârstă, întotdeauna e mai bine sa ai parte de o despărțire din timp decât să îți risipești viata. Cu siguranță, 100% va apărea altcineva, e plină lumea de oameni singuri care își caută pereche... Mergi mai departe. Dacă s-a terminat nu mai merită, viața are alte surprize.