| JoahBeck a întrebat:

Salutare Grup.
Daca visezi persoana iubita de 2ori..ai șanse sa fii cu ea sau visurile sunt pe dos adică sa nu fiu niciodată?
Răspundeți repede.

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Ai visat acest lucru pentru ca te-ai gandit prea mult la a fi cu acea persoana. Nu inseamna nimic visul. Poti fi cu persoana doar daca si ea te place.

| cristimihailov a răspuns:

Offf...

Poti sa visezi sau sa te gandesti la aceeasi persoana in fiecare secunda a vietii tale, chemamdu-se obsesie.

Dar chiar si asa, nu se va intampla nimic daca nu faci nico un pas in directia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde în ce conjunctură o visezi.

| Clytia a răspuns:

Visele n-au vreo semnificație anume. Cum ar mai fi fost ca un vis să-ți ofere o șansă sigură cu persoana de care ești îndrăgostit/ă? laughing