| anonim_4396 a întrebat:

Salutare la toti. Acum ca se apropie sarbatorile : Craciunul doresc sa fac pentru colega mea (viitoarea prietena, sper) ceva special. M-am gandit sa realizez un videoclip cu poze, video-uri, melodii (stiu ce melodii ii plac) si un mesaj de Craciun. Ce ziceti, este o idee buna? Noi vorbim, ne intelegem foarte bine. Nu vreau sa fiu direct, sa cer sa fim prieteni, inca nu e momentul. Mai este timp. happy. Astept raspunsuri...

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand voi termina videoclip-ul, poate o sa vi-l arat si voua (privat-trimit mesaj) sa vedeti cum arata. Inca ceva: Cum ati realiza un videoclip? Ce ati pune, ce mesaj ati transmite. Doresc sa fie ceva original, nu copiat de pe net

| Ycu a răspuns:

Vaii ce sweet a fost, da-i funda lu busu Andrei :o

| BiancaLog a răspuns (pentru Ycu):

Heii. L`am sters, ca am inteles cu totul altceva.puppy dog eyes Mersi oricum. happy :*

| SimonaQs a răspuns:

E foarte draguta ideea cu videoclipul am si idei de poze...pot fi unele amuzante in care va strambati sau ceva de genul o sa fie foarte incantata daca o sa pui si poze amuzante cu voi doi...La inceputul videoclipului poti sa scrii momente de neuitat.iar la sfarsit ceva dragut despre ea cum ar fi Esti draguta si sunt mandru ca sunt prietenul tau si ca am petrecut momente de neuitat alaturi de tine in tot acest timp. Poti sa ii mai iei si o cutie de bomboane unde sa lasi un biletel in care sa scrie '' O cutie de bomboane dulci pentru cea mai dulce fata ''

Ar fi foarte incantata asa cum as fi si eu daca ar face un baiat asta pentru mine love struck

| Jee354 a răspuns:

Este o idee foarte buna.Si la ce idei ai cred ca ar vrea si ea sa fie impreuna cu tine, chiar daca inca nu e momentul.Sa stii ca poti sa pui alaturi si niste flori sau ciocolata, sau ceva asa mai e craciun.Si sa stii de la mine ca o sa aprecieze mult gestul.Si mai scrie o scrisoare asa de craciun simpla sau poate sa contina si sentimentele tale.

De Ex.:
,, Draga (Numele ei) Craciunul sa iti aduca bucurii si tot ce iti doresti in viata.Sa fii fericita toata viata, sa ai parte de sanatate si sa te bucuri de fiecare clipa.'' Si pe langa astea poti adauga,, Si as face orice pentru fericirea ta, te iubesc din suflet si iti dorest doar binele.Cu drag Andrei.''

Sau daca nu vrei asa direct poti face fara romantisme, doar urari.

Iti urez multa bafta cu fata si Multe fericiri.O zi buna sa ai!

| BiancaLog a răspuns:

Bunaa.Am revenit cu alt raspuns. :D. Da, este o idee perfecta. Noua, fetelor, ne place sa fim surprinse(placut). Ar fi frumos ca la fiecare poza sa-i adaugi o rama. ceva cu rosu si verde :). Si pozele sa fie modificate intr-un program, cat de cat ok. Eu iti recomand PicMonkey. Este super ok. La inceput, pe un peisaj de iarna, sa scrii "Special moments♥", si ca melodie de fundal sa alegi asta: http://www.youtube.com/watch?v=K5bo4VDEH-U.(All I Want For Christmas Is You - Mariah Carey). O sa ii placa..In felul acesta, din versurile melodiei, o sa isi da seama ca tu nu o poti privi ca pe o simpla amica, ci simti mai mult de atat, ai niste sentimente aparte pentru ea. Ia-o incet, ai rabdare cu ea.Arata-i ca o sa astepti cat e nevoie.Nu uita: Cu graba strici treaba.Cu rabdarea, treci marea. :) Iti doresc multa multa bafta, Andrei. :* CRACIUN FERICIT! :)