| anonim_4396 a întrebat:

Sarbatorile de iarna se apropie si mi-a venit o idee. Sa adun desene de Craciun facute de voi si sa realizez un montaj cu ele si sa-l pun pe youtube. Deci, cine e interesat sa ma adauge in lista de mess. Dar nu uitati sa-mi scrieti aici sau prin mesaj id-ul vostru si ca vreti sa-mi trimiteti.
P. s.: Desenele sa fie facute de voi.
P.s.2: Sa mi le trimiteti pe mail, nu prin posta.happy
P.s.3: Id-ul meu este kaila63

3 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Asa,foarte dragut, unii cu munca...tu cu distractia.

| BeyonceFan a răspuns (pentru ταξιδιώτης):

Cum adica? Eu ma distrez si ei muncesc ca-mi trimit niste desene facute de 2 ani? Doamne fereste!

| BlackJoker a răspuns:

laughingrolling on the floor exact mare dreptate are Ayanlaughingrolling on the floor