| Narco a întrebat:

Salutare, TPU, am nevoie de ajutor.

De 2 ani tata sta in curte si bea seara si nu vrea sa vina sa stea cu mine si cu mama. Il tot rog sa stea macar o seara impreuna cu noi, dar primesc acelasi raspuns: Nu, dupa care tranteste toate usile si isi vede de treaba. Daca mama iese afara, el imi zice mie sa o duc de aici ca iese doar sa ma verifice pe mine. Ce sa fac? Cum pot sa imi reunesc familia?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are o problemă cu mama ta, doar ea cred că poate să-l împace cumva.

| Narco explică (pentru anonim_4396):

Mama este încăpățânată și nu își cere niciodată scuze de la el...

Răspuns utilizator avertizat