| xGabrielRoscaX a întrebat:

Salutare, TPU! Am un prieten prost care vrea să iasă cu o fată în oraș, dar nu știe unde să o ducă. Sugestii? Mulțumesc!
PS: Eu sunt Chiși, tovarășul lui.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prietenul tau nu este chiar atat de prost pe cat il crezi tu, atata vreme cat a fost capabil sa-si faca prietena, iar tu nu.
Da-i pace sa-si caute singur unde sa mearga cu fata, ca nu-i bine sa intervii tu in relatia lui si sa te intersezi pentru ei.

| xGabrielRoscaX explică (pentru Violleta2022):

De unde știi tu că n-am prietenă? Dorm liniștită! Am prietenă. Îmi zicea că nu știe unde să meargă cu ea și eu i-am zis că nici eu n-am nicio idee și i-am zis,, Stai că întreb pe TPU", la mișto. Am făcut ss la răspunsurile voastre. Ne-am spart de râs.

| Violleta2022 a răspuns (pentru xGabrielRoscaX):

Baiete, daca tu aveai prietena, stiai unde sa-l sfatuiesti sa mearga pe prietenul tau, dar faptul ca nici tu nu stii, vine ca o confirmare ca esti de fapt, singur cuc.
Eu nu as rande in locul tau, ca-i grav, daca nici macar nu realizezi, in ce lumina te-ai pus singur.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La film, discotecă, cafenea, restaurant, ceainărie, sală de fitness, în parc, pe stradă, la muzeu, la hotel, la biserică, la oriunde, la el acasă, la ea acasă. Te salut, Chiși.

| MariaEcaterina99Y a răspuns:

La un restaurant, la o înghețată, la un film. Nu stiu. Sunt atât de multe locuri. ‘)) E doar o tipa la urma urmei. Nu-l mănâncă.