| alinamarcela a întrebat:

ce credeti ca inseamna visul asta :
. Am visat ca eram in romania(momentan sunt plecata din tara ) acasa la matusa si unchiul meu(care au decedat exact un an in urma). Acolo, in spatele casei era un cotet unde... era sicriul mamei, si eu nu aveam curajul sa deschid sa ii mai vad odata chipul. Langa sicriu era un porc care statea jos si pur si simplu se uita la mine.Tot in aceias zii din vis dupa ce am aflat ca mama nu a murit eu am facut nunta, imi amintesc ca eram intr-o rochie de mireasa si trebuia sa citesc niste propozitii de pe o foaie dar era intuneric afara nu nu am mai citit...

Asta a fost cel mai ingrozitor vis, am si sunat-o pe mama plangand sa vad daca e bine, dar ea e bine si eu mai am o saptamana pana ajung acasa.
Ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| ghitza a răspuns:

Eu cred ca apropiindu-se ziua in care vei merge acasa ti se face dor de mama ta din ce in ce mai mult. Fiind stresata iti trec prin cap tot felul de idei. Creierul lucreaza cu imagini tot timpul, chiar si in timp ce dormi, iar acestea ti le amintesti cate o data.

6 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Să nu te sperii, visele nu coincid cu realitatea, peste o săptămână când vei ajunge acasă vei vedea că toții membri familiei tale vor fi complet sănătoși.

Numai bine!

| ÄnCüTzZäCöÖLL a răspuns:

Daca ai un vis urat asta inseamna ca acel lucru se va intampla peste ani...Nu te speria ca o faci degeaba!happy By Happylaughing

| yonutz1 a răspuns:

Nu inseamna nimic.

| TheDubstepMan a răspuns:

Acesta a fost doar un cosmar sunt sigur. De exemplu eu cand am un cosmar a doua seara dinainte sa ma culc ma gandesc la acel vis si se intampla sa nu-l mai am incearca si tu asa si poate esti ca mine cu visurile. Sper ca te-am ajutat.

Toti Pentru unu!

| IngerAlb a răspuns:

Incearca sa te gandesti la altceva.Incarca-ti sufletul cu energie pozitiva, nu negativa.

| alinamarcela explică:

Deci,vreau sa va anunt ca visul a insemnat ceva totusi,dar nimic grav,ziua urmatoare am aflat ca mama, tata si fratele, sunt raciti laughing deci sunt intregi happy