| anonim_4396 a întrebat:

De cateva zile sunt indragostit sa zic asa. Bine simt pentru acea fata de mai mult timp dar cu timpul s-a tot accentuat. Am sa incerc sa ii dau niste semne dar nu prea stiu cum sa fac asta? Si de cateva zile am o stare foarte nasoala. gen ma gandesc numai la ea, nu am chef sa fac nimic, planuiesc sa fac ceva dupa renunt ca nu am chef parca imi lipseste si motivatia. Ce sa faC?

5 răspunsuri:
| BeckhamRZM a răspuns:

Să te bagi în seamă cu ea, să vorbiți, să vă cunoașteți. Nu știi să spui un; ' bună, ce faci? '

| MadaMadalina1234 a răspuns:

Du-te la ea si spune-i: " Buna, ce faci? "
Incearca sa faci glumite cu ea(nu exagera!)
Si totul va veni de la sine(asta doar daca o vei face tu sa simta ceva).

| dellov22 a răspuns:

Iubirea e ceva serios... oricat de copil ai fi...
Sti spune-i cu cuvinte din inima ca o placi! sa nu mai traim cu ocolisuri

| gabialex33 a răspuns:

Multumesc de sfaturi dar ce as putea face ca sa mai pot face totusi ceva pe la scoala sau in alte activitati pur si simplu stau si ma gandesc la ea si asa trece ziua.