| RaresAlexandru a întrebat:

Recent am cunoscut o fata...Ea e din Bucuresti eu sunt din Craiova. Ne-am intalnit, ne-am sarutat si toate cele.Iar acum ea a plecat la Bucuresti. Ne iubim foarte mult, mama ei este de-acord cu relatia dintre noi, dar este distanta cea care ne distruge tot, dar ea totusi ne sustine. Nu stiu ce sa fac, sa raman cu ea sa nu raman...Va rog, ma ajutati? Multumesc de raspunsuri

Răspuns Câştigător
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut atata timp cat o iubesti nu vad de ce n-ai ramane cu ea? O gramada de relatii tin la distanta! Atata timp ca va puteti intalni la un interval de timp nu vad care ar fi problema

1 răspuns:
| Al3xbC a răspuns:

Pai daca o iubeai cu adevarat...stiai raspunsul. daca o iubeai cu adevarat altceva decat sa ramai cu ea nu iti trecea prin minte.