| GeorgeRzv a întrebat:

Salutare TPU

Spuneti-mi si mie cateva/mai multe lucruri care ar trebui sa le faci zilnic cand esti intr-o relatie la distanta? ( o relatie ceva in genul cand tu esti la facultate si prietena ta locuieste in orasul in care te-ai nascut si vii acasa sa iti vezi parinti si te vezi cu ea la doua saptamani )

5 răspunsuri:
| raducristian0770 a răspuns:

Scuza-ma ca deviez de la subiect, dar cum de esti la facultate cand nu stii gramatica.

| octav005 a răspuns:

Pai ar trebui sa vorbesti cat mai des la telefon

| Adry05 a răspuns:

Sa comunicati vocal, eventual si cu video dar sa va si acordati spatiu reciproc. Sa nu va sufocati si sa aveti incredere reciproc.

| RAY a răspuns:

Sincer cred ca e pierdere de timp dar poti vb pe mess cu ea, tel etc

| JustMeForever3 a răspuns:

Ar trebui sa iei o carte de gramatica si sa o citesti zilnic