| victoriaesthetician a întrebat:

Salutare tuturor. Vreau sa întreb ceva in special pe baieti.Mie îmi place de un băiat din Fitness si cand ne vedem fata in fata ne salutam si zâmbim unul la altul, dar am observat ca totodata el încearcă sa fuga de mine cand ma vede.Am observat ca se uita pe furiș din cand in cand. Dar parca cand ma vede mai de aproape își ia viteza si încearcă să-si schimbe direcția. Nu m-am dat la el doar ca eu prima am început să-l salut si sa zimbesc ca el lucrează acolo si din respect. Ce ziceți sa ma feresc si eu cand îl vad?winking Multumesc anticipat la toți si numaidecât am sa țin cont de răspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| anonimuIl a răspuns:

Ești foarte frumoasă și ai delicatețea și eleganța pe care NU le au foarte multe femei de vârsta ta.

Ești tipul de femeie pentru bărbați care să se poarte frumos cu tine.

Nu ești genul de femeie pe care un bărbat să o păcălească și să se culce cu ea și să nu o mai caute.

Adică ești genul de femeie de care un bărbat frumos de vârsta ta se îndrăgostește și te iubește mult.

Să ai grijă și să cauți unul frumos că sigur se va și însura cu tine și va rămâne cu tine.

80 răspunsuri:
| trophin a răspuns:

Dacă te ferești și tu se strica tot laughing

| trophin a răspuns:

Dacă lucrează acolo, ce nu ii faci o invitație: te rog vii sa îmi explici cum sa îmi fac programul, ce lucrez acum, ce fac după 15 minute etc... Ce se mai face pe la fitness laughing

| MihaiSpeedster a răspuns:

Dumnezeule mare, cu ce probleme se confrunta unele persoane...
Daca iti place si ai vreun gand cu el, baga-te in vorba cu el si vezi cum decurge. Poate e vreun timid incurabil, dar poate prinde curaj cand vede ca fata face un pas. Daca nu ti place sau n-ai intentii, continua-ti ziua de sala si cu asta basta. Daca doar te distreaza ideea, nu ai nicio intentie, si doar esti curioasa sa vezi de ce te evita, continua-ti ziua de sala si cu asta basta.

| victoriaesthetician explică (pentru MihaiSpeedster):

Multumesc de răspunswinking

| victoriaesthetician explică (pentru trophin):

Hahaha de ce nu? Deja cand o sa ma vadă o va lua la fuga.:?

| Gândesclarece a răspuns:

Salutul e doar din bun simț și când zâmbește cineva la tine nu înseamnă neapărat că te place. Te asigur când un băiat te place face el primul pas, având în vedere că fuge de tine e clar că nu vrea nimic.

| MihaiSpeedster a răspuns (pentru victoriaesthetician):

Sa cresti mare! big grin

| victoriaesthetician explică (pentru Gândesclarece):

Tot ce e posibil. Doar ca atunci ma simt cam tristuta.

| victoriaesthetician explică (pentru trophin):

Posibil ca așa si voi face :d

| trophin a răspuns:

Faci discriminare. Și dacă sunt mai uratele? Sau nu zâmbesc, sa fiu rau

| trophin a răspuns:

Și mai și cerșești viz sau eval

| victoriaesthetician explică:

Salut,Multumesc de răspuns.M-am gindit si eu la acest lucru mai cu seama aici in Elveția.

| anonimuIl a răspuns (pentru victoriaesthetician):

Mai rău dacă ești în Elveția, îți dai seama că au reguli interioare foarte stricte angajații.

| victoriaesthetician explică:

Si ai dreptate ca am văzut astazi o fata se ridea la el si el era tare serios chiar dacă făcea contract cu ea.

| victoriaesthetician explică (pentru anonimuIl):

Așa este. Chiar sa intru in vorba cu el n-are sens ca el e la munca. Cred ca doar întâmplator să-l intilnesc undeva ar fi altceva.

| victoriaesthetician explică (pentru trophin):

Ce zici? :d

| trophin a răspuns:

Adică dacă am 1, 66 sunt misogin, pervers sau gras șamd? După ai catalogat tu?

| victoriaesthetician explică:

Am sa încerc o data sa ies ultima din Fitness. :d

| anonimuIl a răspuns (pentru victoriaesthetician):

Minim să fie ora la care s-a închis sala, adică el să fie ieșit de la program.

| victoriaesthetician explică (pentru anonimuIl):

Ideea îmi place.Tot e mai bine decat sa caut vorba cu el la locul de munca.

| Nuconteazacummanumeac a răspuns:

Te place, mulți băieți fac așa și dacă vrei cava cu ea îți recomand să faci tu primul pas, nu cred ca o va face el primul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa fie timid dar nici nu tu ești mai bravawinking

| victoriaesthetician explică (pentru Nuconteazacummanumeac):

Multumesc de răspuns. Si eu simt ca ma place un pic?

| victoriaesthetician explică (pentru anonim_4396):

Adică de ce nu sunt?winking

| victoriaesthetician explică:

Serios? Si nu s-a aflat? De la cine venea inițiativa? :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru victoriaesthetician):

Daca l-ai salutat tu prima și i-ai zâmbit înseamnă că ești atrasă de el fizic,dar nici tu nu ai curaj sa treci la next level,din orgoliu prostesc vrei să îl imiți și să faci și tu ca el,așa se va anula orice șansă de al cunoaște. El face așa că îl intimidezi,te place, probabil e timid. Daca chiar îți place cum susții iei tu inițiativa, asta nu te face mai vulnerabila, sau naiva, daca nu o faci tu poate o face alta și atunci o sa îți para rău.
Daca erai nu mai ajungeai sa pui întrebarea asta!

| victoriaesthetician explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos de răspuns.Mi-a plăcut! Si da sunt atrasa de el fizic. Este cel mai frumos băiat pe care l-am văzut vreodată.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru victoriaesthetician):

Înseamnă că nu mai văzut pe mine laughing glumeam! happy
Pai îți doresc succes, pari sa ai puțin nevoie. Daca tu ești tipa din poza e de înțeles de ce l-ai intimidat,și pe mine mă intimidai laughing
Întotdeauna să lupți pentru lucrurile pe care le dorești,și de care te atrag, daca nu o faci la timpul oportun o poate face alta care arată mai bine decât tine și e mai îndrăzneață, viața este un concurs, trebuie sa lupți către lucurile care îți trezesc interes.
E posibil și el sa aibă aceesi părere despre tine, doar că nu o reprimat încă acest lucru.

| StripperRaoul a răspuns:

Neahh nu ii rusinos are prietena si nu se risca

| victoriaesthetician explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult.Da, posibil sa aibă aceeași părere despre mine pentru ca si eu ma intimidez uneori si tot ma feresc de el, după il caut cu privirea. :d dar nu mereu. Tu tot faci Fitness?