| 27anonima a întrebat:

Crush-ul meu(coleg)se uita uneori la mine, prefacandu-se ca se uita doar inspre directia mea sau uneori si pe furis cred. Apoi ne ignoram. Pe strada nu ne salutam niciodata si de vorbit nu prea vorbim. Totusi, am auzit ca i-ar placea de o fata de care s-a despartit cred. Pareri?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ăsta nu e crush. Se uita doar ca un baiat la o fată.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Că e timid. Trebuie ajutat.

| Nirvanaaa a răspuns:

Doar din priviri nu putem sti sigur dacă te place. Nici nu ati interacționat.

| just4ubr2015 a răspuns:

Face misto de tine ignora-l si tu daca te place te va cauta el 100% nu e crush cu tine