| victoriaesthetician a întrebat:

Salutare tuturor. Vreau sa întreb ceva in special pe baieti.Mie îmi place de un băiat din Fitness si cand ne vedem fata in fata ne salutam si zâmbim unul la altul, dar am observat ca totodata el încearcă sa fuga de mine cand ma vede.Am observat ca se uita pe furiș din cand in cand. Dar parca cand ma vede mai de aproape își ia viteza si încearcă să-si schimbe direcția. Nu m-am dat la el doar ca eu prima am început să-l salut si sa zimbesc ca el lucrează acolo si din respect. Ce ziceți sa ma feresc si eu cand îl vad?winking Multumesc anticipat la toți si numaidecât am sa țin cont de răspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| anonimuIl a răspuns:

Ești foarte frumoasă și ai delicatețea și eleganța pe care NU le au foarte multe femei de vârsta ta.

Ești tipul de femeie pentru bărbați care să se poarte frumos cu tine.

Nu ești genul de femeie pe care un bărbat să o păcălească și să se culce cu ea și să nu o mai caute.

Adică ești genul de femeie de care un bărbat frumos de vârsta ta se îndrăgostește și te iubește mult.

Să ai grijă și să cauți unul frumos că sigur se va și însura cu tine și va rămâne cu tine.

80 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru victoriaesthetician):

Gata,nu te mai bag in seama laughing casa de piata va doresc

| victoriaesthetician explică (pentru anonim_4396):

Tu te-ai legat de poza de pe profilul meu ca nu eram eu? Dar tu de ce n-ai poza cu tine? Ca eu tot simt ca tu esti hot guy :d uimeste-ma te rog :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru victoriaesthetician):

Sunt mulți nebuni aici nu mai pot sa pun poza cu mine public
Eu sunt deștept nu am nevoie sa fiu hotwinking

| victoriaesthetician explică (pentru anonim_4396):

Cunoscuta situație :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru victoriaesthetician):

Tu poți să îți pui daca ești noua pe TPU, nu îți are nimeni treaba. Dar mă gândesc că nu ești noua pe aici și ști și tu multe chestii.
Tot încerci să pui emoticoane, nu prea îți reușește happy

| victoriaesthetician explică (pentru anonim_4396):

Da si intru de pe telefon si ma inerveaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru victoriaesthetician):

Enervează*
Și tu dai impresia că ești troll

| victoriaesthetician explică (pentru anonim_4396):

Știu nu sunt perfecta.

| mgtow a răspuns:

Faci ce iti convine tie nu e nevoie de rusine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru victoriaesthetician):

Acum că ți-am văzut poza ești perfecta!, cel puțin pentru minehee hee
Și cosmetician, esti deja femeia mea idealabatting eyelashes laughing
De unde ești de loc din România? Acum unde locuiești?

| victoriaesthetician explică (pentru mgtow):

Sunt de acord. Multumesc.

| victoriaesthetician explică (pentru anonim_4396):

Nu,sunt din R.Moldova.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru victoriaesthetician):

Ah,ok. Să fi iubita feblețe kisswinking

| victoriaesthetician explică (pentru anonim_4396):

Si tu sa fii iubit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru victoriaesthetician):

Nu mă iubește nimeni sad

| anonimuIl a răspuns (pentru victoriaesthetician):

Tu ești în poză acum? Ești foarte frumoasă.

| anonimuIl a răspuns (pentru victoriaesthetician):

Ești foarte frumoasă. Să NU fi decât cu bărbați frumoși că ești foarte frumoasă.

| victoriaesthetician explică (pentru anonimuIl):

Salut, da eu sunt in poza. Multumesc pentru apreciere si susținere. happy

| victoriaesthetician explică (pentru anonimuIl):

Multumesc pentru încurajare. Am sa țin cont de aceste sfaturi.winkinghappy

| Ovi55 a răspuns:

Ar fi indicat să-ți cumperi și o vestă anti-glonț.