| AnonimPeViata a întrebat:

Salutare, vin cu o întrebare. Dacă imi place sa fac sex mult și fac aproape de fiecare data când ma văd cu iubita e ceva nefiresc? Cu fosta făceam cam o data pe luna, ca ea nu vrea sa facă ca se temea ca rămâne gravida chiar dacă ii sugeram sa facem cu 1-3 zile înainte de venirea ciclului. Iar actuala dacă o întreb zice ca nu știe, dar după câteva secunde imi zice haide, nu a zis niciodată ca nu vrea și mi-a zis ca ii place. E ceva normal și din partea ei? Pentru ca sunt primul bărbat din viața ei și cu mine a avut primul contact sexual.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E bine sa fie des, pentru ca o sa ajungi batran la un moment dat si dupa nu mai poti face fata, tragi tare la tinerete pana iti iese pe nas

Bula
| Bula a răspuns:

Spune iubitei tale sa foloseasca metoda de urmarire a ciclului, cu termometrul!
Astfel va avea sanse reduse sa ramana gravide.

| cuvant a răspuns:

Nu e ceva care sa nu fie in regula. Singura ingrijorare pentru tine e sa nu se sature de sex si sa reduca numarul de partide daca nu ii oferi mai mult decat atat.
In timp posibil sa se schimne asta si e bine sa iti dai seama de lucrul acesta sa previi lucrurile neplacute.
Sunteti mai apropiati fizic si emotional cred sau ea e foarte indragostita se tine.

| darrio2007 a răspuns:

Se pare ca a doua ori stie cand trebuie sa faca sex, fara sa ramana insarcinata, ori face sex cu tine de cate ori vrea, fara sa tina cont de perioada fertila.

| ania a răspuns:

Ati fi mai fericiti daca v-ati cadatori sibpe urma ati face sex.Si actuala daca ar ramane insarcinata nu ar fi foarte fericita in conditiile actuale.Sexul fara casatorie nu aduce fericire pe termen lung, nu e binecuvantat de Creator, aduce vinovatie si blestem, si rani sufltesti adanci mai ales in caz de despartire plus risc de BTS.

| Strwberrs a răspuns:

Banuiesc ca este in regula. Cred ca ar fi vorba ca intre voi este o anumita legatura. Tu deoarece nu faceai asta, chiar asa cu fosta, inseamna ca pentru actuala iubita ai ceva...o obsesie mai mare.
Probabil asta inseamna ca va iubiti, deci e binehappy

| AlExUtZuL9976 a răspuns:

Te invidiez!

| Lorredana959522x a răspuns:

Este totul normal, fiecare persoana este diferita in felul ei, este un lucru bun ca aveti atractie foarte mare.

| Jokerdemanofreacalaputi a răspuns:

Ba daca iei ii place de tine ii ceva normal