| Danielito111 a întrebat:

Ofer Funda!
Am făcut-o cu prietena mea pentru prima dată fără prez, in general făceam protejat, m-am spălat înainte de contact cu 5 ore. apoi înainte de act sexual m-am spălat pe penis foarte bine cu săpun cerave, și am băgato, am făcut cat am făcut am scos-o am frecato in jur de 5 secunde și mi-am dat drumul pe ea, e posibil sa o fi lăsat cumva gravida, menționez că nu am avut nici o ejaculare anterioară mulțumesc pentru eventuale răspunsuri voi oferi funda, comentariile rele sa se abțină! Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Daca nu va doriti sa faceti copii atunci apelati la prezervativ.Simplu.Orice altceva inseamna experimentare si distractie pe propriul risc, mai ales daca ea era in perioada fertila.

| Emilian65 a răspuns:

Nu poate sa fie gravida.

| Danielito111 explică (pentru Emilian65):

In ce caz poate rămâne gravidă daca te pricepi și mă poți ajuta... spune-mi ceea ce nu ar trebui sa fac poate vede ai alți care au nevoie de un sfat.

| nyoentox2002 a răspuns:

Când nu i-ai dat drumul in găoaza nu are cum sa rămână gravidălaughing

| DarianVicentiu a răspuns:

Eu nu ma spal, sunt una cu natura

| vladuski a răspuns:

Da ca exista ceva ce se numeste lichid prejaculator ce poate contine spermatozoizi