| masterchef18 a întrebat:

Salutaree! am si eu o intrebare : dupa o despartire fosta prietena inca mai te cauta sa vada ce mai faci, cum o mai duci, etc etc. cand o intreb : de ce mi-ai trimis mesaj, imi spune : imi era dor de tine! eu ce ar trebui sa inteleg din asta?

Răspuns Câştigător
| Jasmin15 a răspuns:

Buna! Pai din moment ce iti trimite mesaje cu ce mai faci. etc. inseamna ca ii mai pasa de tine sau daca din cauza ei v-ati certat, inseamna ca ii pare rau de greseala pe care a facut-o. sau pur si simplu vrea doar sa fi-ti prieteni(amici) in continuare si vroia sa vada ce mai faci. dar din moment ce ti-a spus ca ii dor te tine, inseamna ca a ramas ceva sentimente pentru tine si inaca te mai iubeste happy asa e dupa parerea mea happy acum tu stii cel mai bine, ca tu o cunosti happy sper ca am fost de ajutor! big grin

| masterchef18 explică (pentru Jasmin15):

Multumesc de rasp. inca o mica chestie : cand o intreb daca ma mai iubeste laughing ia imi raspumnde : nu o sa iti rasp la intrebarea asta; prefer sa nu iti rasp.; vu vreau s iti rasp. deci care e problema de nu vrea s imi rasp. laughingce o retine >

| Jasmin15 a răspuns (pentru masterchef18):

In primul rand, cine s-a despartit de cine? daca ea este cea care a facut pasul, nu iti v-a raspunde la intrebare, fiindca ii pare rau de ce a facut tongue sau poate nu vrea sa iti raspunda, pentru ca nu vrea sa te raneasca. Atunci rapunsul ei poate fi nu. big grin dar din moment ce te cauta, inseamna ca ii mai pasa de voi. si ar vrea sa v-a impacati dar nu stie cum sa iti spuna, spune-i sa fi-ti mai deschisi unul cu celalalt. adica sa vorbiti despre acest lucru chiar daca doare. intreab-o ce o retine sa iti raspunda la intrebare.

| masterchef18 explică (pentru Jasmin15):

Deci cum ar venii.ia s-a despartit de mine.dar la faza cu ranitul, i-am spus ca nu ma deranjeaza daca e un rasp. negativ, doar sa imi spuna aaa si inca o chestie am intrebat-o : Tu cand vb cu mine, o faci pentru ca : 1) te plictisesti 2) chiar vrei sa vb cu mine 3) nici tu nu sti dk? ia ia imi rasp : vreau sa vb cu tine, dar nu stiu dk o.O la faza asta ma cam bagat in ceata laughing

| Jasmin15 a răspuns (pentru masterchef18):

laughing acum m-ai bagat si pe mine in ceata happy

| masterchef18 explică (pentru Jasmin15):

Lasa.mi si mie id tau d mess ...pt mai multe lamuriri laughing

| Jasmin15 a răspuns (pentru masterchef18):

Paula_iasminutza happy

| Jasmin15 a răspuns (pentru masterchef18):

Da-mi tu aici id tau sau in privat. si te bag eu in lista ca nu imi merge mail-ul sad

| Jasmin15 a răspuns (pentru masterchef18):

Sau Facebook happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jasmin15):

Https://www.facebook.com/laurentzyu.vasilesku uite linkul

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te-a uitat inca si vrea sa mai tina legatura cu tine

| Alexandru0007 a răspuns:

Vrea sa mai pastrati legatura.nu e nimic rau in asta

| Sorinutsu a răspuns:

Salut, faza cu dorul da. este o chestie, insa eu cred ca. o relatie terminata nu v-a mai fi la fel chiar daca reluati, ceva s-a rupt si v-a ramane rupt oricat de mult iti doresti sa treci peste. multi se mint asa dar in final ajung sa sufere de 2 ori mai mult ca nu au pus punct cand trebuia, ti-o spun din experienta.

| EusebiuR a răspuns:

Nu e nimic rau, eu zic sa pastrati legatura dar o relatie de prietenie.