| Bogdannn96 a întrebat:

Saptamana viitoare estep ziua de nastere a prietenei mele? Ce cadou credeti ca ar fi potrivit sa-i iau? Are 14 ani eu 15, e rockeritza.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O curea cu ținte batute

| RaduMD a răspuns:

Bilete la un concert.

| VivianneMnt a răspuns:

Inrameaza o poza cu voi doi si poti sa ii mai iei un cd sau ceva, daca nu ti se pare suficient.
Bafta

| PattyC a răspuns:

Ai putea sa iei accesorii:bratara, lant sau un inel. sau un tricou cu cantaretu(trupa ei preferata) sau un parfum un urs sau altceva conteaza sa fie de la tine nu conteaza ce ii iei conteaza sa fie din suflet happy.

| IoanaGabe a răspuns:

Cred ca orice i-ai lua ea sa-r bucura, conteaza sa fie de la tine...si totul e special nu mai conteaza chiar ce i-ai luat happy
Acum depinde de fata... poti sa-i iei ceva accesoriu sau un parfum, un tricou cu trupa ei preferata sau daca ai putea sa-i compui o poezie mai romantica chiar daca nu te prea pricepi..incearca nu trebuie sa rimeze doar sa descri tot ceea ce simti pentru ea..cred ca ar fi minunat. orice fata sa-r bucura!

| TicAlex a răspuns:

Intra pe www.bestial.ro si crede-ma ca acolo ai de unde alege.

| LoonyBoy a răspuns:

Pai ai putea sa ii faci un tricou cu trupa ei preferata sau sa ii ei o bratara, ceva de pus la gat.