| anuska2002 a întrebat:

Scuze de categorie,dar nu ma prea descurc...
Va rog sa imi spuneti cum sa imi conving parintii sa ne mutam pentru ca am locuit toata viata cu bunicii si acum,desi ii iubesc au devenit foarte stresanti si ma fac sa ma enervez din nimic, in plus as vrea sa ma si responsabilizez putin?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| pitikaaluuii a răspuns:

Pai ai putea sa incercvi sa vorbesti cu ei si sa le spui adevarul despre bunicii tau exact cum ne-ai spus noua aici sau daca deja le-ai spus deja poate ca ei deja cauta o modalitate sau poate ca nu isi permit sa va mutati cahiar acum in perioada asta...

1 răspuns:
| anuska2002 explică:

Multumesc! Voi incerca sa mai discut cu ei!