| alex_7631 a întrebat:

Se apropoie ziua unei prietene si eu nu prea stiu ce cadou sa ii fac, sunt prieten foarte bun cu ea si asa vrea sa o surprind placut, bineinteles acum ca nu o sa ii fac un cadou "cat casa" as vrea ceva mai simplu mai mic dar nu prea stiu ce...va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Oxanna a răspuns:

Sa inteleg ca ea e fata, si tu baiathappy?
cumpara'i o bratarica de argint, cu ceva pendantive mici (inimioare, stelute, buburuze etc), sau o pereche de cercelusi din argint cu modele gen: bilute, perle, inimioare, zaruri, broscute, fluturasi etc...

daca vrei ceva personalizat, poti sa'i iei un album frumos si daca aveti, sa pui ceva poze cu voi 2...

eu as zice sa renunti la clasica: carte si ciocolata ca e deja de mult iesita din uzlaughing

ai putea de asemenea sa'i iei un ahnorac colorat, sau cu ceva din desene aniamte, daca are pana in 16 anihappy sau o gentuta eleganta, o esarfa, accesorii de par etc.

Succes si LA MULTI ANI! prietenei talewinking sa te distrezi la party

P. S. sfaturile vin de la o fatahappy

5 răspunsuri:
| amanda33 a răspuns:

Nu ai mentionat varsta happy
fetele sunt usor de multumit : flori in primul rand, un parfum o bijuterie o bluza dar cel mai important : flori

| xXBernaXx a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi sau sa ii faci o rama de fotografie in care sa pui poze cu voi 2 pentru asi aminti clipele frumoase si cat de buni prieteni sunteti. Daca este o fire mai copilaroasa ai putea sai iei o jucarie de plus un ursulet sau alt ceva care sa-i placa. Daca ii plac hainele si este mai la moda ai putea sa ii ceri sfaturi despre ce haine ii plac si sa ii cumpri ceva. Sper ca te-am ajutatbig grin funda plsss

| Andreea_2177 a răspuns:

Poti sa o surprinzi placut cu o cutiuta muzicala! Sau ai putea sa ii iei un glob muzical dragut :D Cauta pe www.cutiuta-muzicala.ro

| olteanca a răspuns:

Pai` poti sa-i iei o bluza si un parfum.sau mai poti sa-i iei o pijama.-fundita?; x

| Maryan25 a răspuns:

Un I-Phone. E micut, nu e cat casa si sigur o vei surprinde placut.