| Star4u a întrebat:

Buna tuturor. Pe 19 septembrie e ziua unu prieten foarte bun de al meu, si vreau un sfat cu un cadou fain, chiar vreau sa-l surprind placut, mai ales ca s-a certat cu parintii sai si acum nu-i mai iau nimic si nici petrecere nu-i fac.
Pana acum i-am luat tricou personalizat, parfum, ceva pandantive. Din ce am vorbit si-ar dori niste casti, am de gand sa i le iau, dar as mai vrea ceva si chiar nu stiu ce. ceva sfaturi? Oh si face 15 ani. happy O zi excelenta tuturor.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| budala20022000 a răspuns:

Ii poti lua o tastatura wireless impreuna cu un mouse!

| Star4u explică (pentru budala20022000):

Are deja, ma gandeam sa-i iau psp, dar are si din ala -_-.

| budala20022000 a răspuns:

Ia niste boxe de la Logitech ca alea sunt bune