| alex_7631 a întrebat:

Se apropoie ziua unei prietene si eu nu prea stiu ce cadou sa ii fac, sunt prieten foarte bun cu ea si asa vrea sa o surprind placut, bineinteles acum ca nu o sa ii fac un cadou "cat casa" as vrea ceva mai simplu mai mic dar nu prea stiu ce...va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! depinde ce gusturi are?
ks o surprinzi eu as zice sai faci un cadou care sal aiba mereu
un lantisor(sa aiba ca medalon un ingeras sau o inima frumi)o bratatra, un inel ori un ceas frumos sau cercei(mie cel mai mult imi plac ce mai mult ce sunt pe ureche adica mai micuti )sper ca tiam putut fi de folos si bineinteles un buchet de flori sa nu lipseasca

1 răspuns:
| Andreea_2177 a răspuns:

Eh, uite un cadou surprinzator! Un carusel muzical, sa isi aminteasca de momentele placute din copilarie. Sau o cutiuta muzicala... sau un glob muzical. Vezi ca pe www.cutiuta-muzicala.ro gasesti cadouri.