| SebGL a întrebat:

Sotia mea a fost in vacanta cu mama ei in afara orasului. A ajuns acasa dupa o saptamana si a venit acasa cu taxi-ul. S-a suparat pe mine ca n-am venit s-o astept la autogara.

Eu nu detin nici permis de conducere si nici nu m-a anuntat la ce ora soseste exact. E normal sa se supere ca n-am asteptat-o la autogara dupa ce ea s-a intors din vacanta?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand sotia pleaca in vacanta cu maica-sa ar trebui sa-ti spuna clar ca esti in plus in relatia asta si ca dragostea ei pentru miaca-sa este mai mare decat pentru sotul ei.
Asa ceva nu as concepe nici sa ma bati, cum adica, ea s-a maritat cu maica-sa sa place in vacanta?
Wow, poate ar trebui sa-ti revizuiesti casnicia pentru ca nu-i normal asa ceva!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti barbat insurat la casa ta si intrebi pe TPU de ce s-a suparat nevastata?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Pentru ele e normal orice te poate face sa te simti vinovat.

| Lawliet14 a răspuns:

Depinde. Face si ea lucrurile pe care le cere de la tine? Amandoi trebuie sa fiti dedicati.

| UnBroken2016 a răspuns:

Imi pare rau de tine daca ai asa sotie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia.o la intrebari! Acest comportament ascunde ceva.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa faci si tu sau ce? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Eu sunt doar un observator.