| Nicoleta1822 a întrebat:

Soțul meu de 5ani sta plecat în afara vine odată pe an 3 săptămâni, avem un copil mic, am încercat sa îl conving sa rămână cu noi acasă o perioada, dar nici în ruptul capului nu vrea. Cauta mereu motive sa plece.Cand e plecat cauta motive de cearta chiar și de la un lucru nesemnificativ, am încercat sa discut cu el ca avem probleme dar degeaba, i-am zis dacă s-a plictisit de mine sa îmi spună și divortam în mod civilizat și fiecare sa își vadă de viata, dar nu vrea zică ca ma iubește și nu renunță la mine.Am mai avut astfel de comportament acum câțiva ani și am aflat de la cunoștințe ca are amanta și după a recunoscut și el asta și l-am iertat...acum iar începe asa și bănuiesc ca iar ar avea o amanta

17 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Daca nu vtea el sa ramana, mergeti voi cu el.

| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca are alta sotie afara, unde isi petrece tot timpul si are viata normala acolo.
Du-te la el sa vezi ce gasesti acolo... ori anunta-l ca divortezi daca nu se intoarce acasa.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și noi cum să te ajutăm?

| relian a răspuns:

Acum citiva ani aveati copil? Daca nu aveati,ar fi trebuie sa il lasi de atunci,cand ai aflat ca avea amanta.
Acum deja ai copil,daca divortezi ce faci, cine te mai ia cu copil? Bine daca arati bine, gasesti nu-i problema, deci depinde si cum arati fizic.

Daca el sia tras omu amanta, tu ce mai astepti? laughing trageti si tu amant, ce faci stai asa de 5 ani sa vie ala odata pe an si atunci cine stie nervos,va certati,sex nu,stai asa pe uscat?
Eu stiam ca femeile is de regula alea cu amant laughing deci tu ca si femeie gasesti mult mai usor amant,decat gasete el amanta.

Ce sa mai banuiesti,doara no sta cu anii asa pe uscat,dec i omu daca munceste are bani,femei sa le platesti,ori sa le plimbi sa le iei cadouri se gasesc peste tot, deci nu mai banui nimic, iti garantez ca are amanta, ori merge omu la fetite, a mers si pana acu, doar ca nu stii tu laughing

| mi25 a răspuns:

Dragoste cu de-a sila nu se poate.

| haileewatson a răspuns:

E destul de clar faptul ca omul asta are o alta viata/amanta/iubita/familie in strainatate, si de tine nu ii pasa! Cum e posibil sa stai plecat de langa familia ta, sa ii vezi doar 3 saptamani pe an, si sa spui ca "ii iubesti"? Te-a fraierit rau de tot, e timpul sa divortezi! Faptul ca a avut in trecut o amanta trebuia sa te puna pe ganduri de mult! Un barbat adevarat nu isi paraseste familia. Cum e posibil sa gaseasca motive sa nu ramana langa tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părerea mea e ca ar fi cazul sa divortati, chiar dacă aveti un copil impreuna nu cred ca ai vrea ca sa își vadă părinții mereu ca se cearta.chiar dacă te a înșelat înainte o poate face și acum pentru ca omul nu se schimba niciodata indiferent de cat timp trece, desparte te de el și fii fericita, fa ți viata impreuna cu altcineva care te va iubi mai mult decât el

| nukeyly a răspuns:

Te amagesti cu fumuri si vrei sa fi a5a roata,
pune piciorul in prag sau iti meriti soarta.

| ionur a răspuns:

Asta sa nu uiți Niciodată ce-ți spun eu acum -_-

Cine are curvia și curvăreseala in sânge ăla sau aia fie femeie fie bărbat ăștia doi vor înșelată fără număr îți spun sincer cu Adevărat din toată inima ăștia doi nu ai sa faci Niciodată o familie Adevărată cu ei și o să însele la fiecare ocazie pe care o au cu ori și cine.Cine face familie cu așa... să se aștepte la orice de la ei. Ăștia și familie de ai cu ei tot vor curvi și copii de ai cu ei tot vor curvi au în sângele lor asta cu curvia ei se satură cu curvăreseala ei se satură nu poți schimba Niciodată un curvar Nu poți satură Niciodată un Curvar. Asta sa ți minte toată viața așa... cu așa ceva trăiesc și se hrănesc au în sânge nu ai cum sa faci om din așa... nu am cum sa faci om de familie Adevărată din așa.....cu asta trăiesc și se rănesc si se satură.

| ionur a răspuns:

Fato -_- asculta aicia fai bagajul să se ducă la panaramele lui și sa mănânce bani cu ele dacă el nu este în stare sa aiba grija de familia lui asculta aicia ca o sa regreți dupăia fi cu capul pe umeri nu te lăsa călcată în picioare de toți curvari. Capul sus ia-ți drepturile ști ce zic nu fi prostă copii aia nu ai crescut cu aer

| ionur a răspuns:

Nebuna mea -_- fi fata deșteaptă și bagă divorț sa se ducă la panaramele lui tu ia-ți dreptul de mama și dreptul la copii dacă el mănânc bani cu și umbla cu toate panaramale și FATOOOOOOO -_- nu mai fi asa fata mea

| ionur a răspuns:

Asa știe sa mearg la restaurate scumpe șampanie figuri bășini da copii? Copii? Cine are grija de ei? Cine creste copii? Fatooooooo -_- deschide ochi fata mea

| ionur a răspuns:

Și să ști că este adevărată tot ce am zis -_o ia-ți dreptul la copii și dreptul de mama restul să facă ce vrea cu panaramele lui.

| ionur a răspuns:

Un curvar și o curva Nu se schimba niciodată ăștia sunt meniți sa fie așa se hrănesc și trăiesc cu așa ceva asta este viata lor sa curvescă din femeie în femeie și din bărbați în bărbați au in sângele lor tu da divorț de așa mizerie și ia-ți drepturile de mama și la copii.

| Mihai0101 a răspuns:

Eu nu inteleg ce mai astepti de la el?
Dai larevedere si lasa-l sa-si faca de cap.
Oricum nu poti sa schimbi nimic.
Daca el nu intelege si nu mai vrea ce rost are sa-ti pierzi timpul.

| BoboBobo6717 a răspuns:

Ești foarte enervant sich stresant!

| DeeaDeea94 a răspuns:

Suflet frumos, ai grijă de tine și nu te neglija. Eu cred ca ar fi bine să renunți la el dar sa nu te mai recasatoresti daca ai fost casatorita la preot. Și atunci când tu vei renunța la el poate el se schimbă și o să vadă ce pierde și o să regrete, nu știu ce să zic, e dificil...dar știu că meriți să fii iubită