| anonim_4396 a întrebat:

Sotul meu este taximetrist si nu aduce bani zice ca nu mai merge alti taximetristi spun ca merge; va rog daca puteti sa-mi raspundeti eu traesc un cosmar cu gandul ca ma insala

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca ti-ar aduce bani la greu dar ai sti sigur ca te inseala?

8 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Doar din cauza ca nu aduce bani acasa nu se poate trage concluzia ca te inseala. Daca si alte amanunte iti dau de inteles ca nu mai e la fel ca inainte, daca lipseste mai mult decat de obicei de acasa si tot nu aduce bani acasa (ideea este ca daca pleaca undeva castiga... ). Poti de asemenea sa mergi sa faci pe detectivul, daca crezi ca asta te ajuta, sa vezi daca sta in locurile obisnuite. Oricum daca te inseala nu trebuie neaparat sa iti dai seama si nu cred ca ar face prostia sa nu aduca chiar nimic in casa... De obicei oamenii care isi inseala nevestele nu vor ca acestea sa-i banuiasca si sunt destul de grijulii cu aspectul material.
Ai rabdare si nu-l gelozi deocamdata. Poate ca trece, asa cum ti-a spus, printr-o perioada grea. Este dificil, multi oameni nu au bani, nu mai apeleaza lumea nici la taxiuri cum apelau inainte. Oricum eu am vazut ca la noi in statia de taxiuri stau mult si bine taximetristii... fara a avea clienti.

mlm
| mlm a răspuns:

Depinde in ce localitate stati, intr-adevar taximetria nu prea merge, dar misca cit de cit, asa ca poate aduce acasa mai putini bani ca si alta data. Faptul ca te poate insela este o realitate, posibil sa aiba pe cineva care sa ai manance toti banii, sincer imi pare rau dar ar trebui sa stai de vb cu el mai serios si sa vezi ceea ce zice sau te poti informa de la un coleg de al lui ce se intampla cu el.

| nicky a răspuns:

Asta ar fi cam cel mai sigur semnal ca te inseala, eu zic sa incerci sa afli dar sunt convinsa ca bani care ar trebui sa ti aduca tie ii duce la alta. Draga nu merita sa suferi.

| Ben. a răspuns:

Dc te deranjeaza cel mai mult faza q banii eu sunt sigur ca te inseala.

| anonim a răspuns:

Sa stii ca ai dreptate. l-am vazut si eu cu una cand se saruta.nu avea incredere in ce spune el, asculta-i pe ceilalti taximetristi.big grin

| Zoombe3 a răspuns:

Nu vad legatura intre bani si inselat, intr-adevar taximetria merge cam prost pe vremea asta, dar ce legatura are cu inselatul, poate sa te insele daca vrea si cu bani si fara bani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu lucrezi e si urmarestel sotul meu tot asa facea lucra in la inparti pachete in grecia si imi spunea ca nu a avut de munca si etc si am si o fetita de 4 luni si sunt cu el de 2 ani pana cand intr-o zi la murmarit si am aflat ca ma insela cu una il sunase sa se intalneasaca cu ia si am lasat copilul cu o prietena si m-am dus dupa el si mi-am zis cand a ajuns acasa asta a fost tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ii dau dreptate, fiindca am cunostinte care imi confirma ca nu mai prea suna lumea la taxi