| inloveforever a întrebat:

Spuneti-mi si mie de curiozitate ce baieti va plac: blonzi cu ochii albastrii si cu creasta/fara creasta sau cei bruneti cu ochi caprui cu crasta/fara creasta...

13 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cei cu bunul simt.

| W3R4 a răspuns:

Sa fiu sincera,nu-mi plac baietii blonzi,mai degraba cei sateni,sau bruneti.
Ochii sa fie de orice culoare,chiar nu-mi pasa, iar daca lui ii place creasta, eu n-am nimic impotriva.
Eu nu prea iau in considerare aspectul fizic, atata timp cat il iubesc pentru ceea ce este, chiar nu ma mai intereseaza cum arata!winking

| BluishAngel a răspuns:

Bruneti fara creasta cu ochi caprui happy

| Consumptive a răspuns:

Hmmm...cel mai probabil sateni sau bruneti, ochi caprui, cu sau fara creasta, n-am idee...depinde si ce fel de creasta.

| ChrisstinaXdddddddd a răspuns:

Brunet cu creasta.

| Alexmihai4992 a răspuns:

Mie imi plac cei emo ca mine sa fie emo imbracati in negru si sa fie make up!

| Ochiverzui a răspuns:

Bruneti ochi caprui fara creasta.dar de obicei apare momentul ala cand chiar daca e blond sau brunet, cu ochi albastri \ verzi \ caprui \ negri.tot te indragostesti de el si nu mai conteaza.

| Madutzadragutz05 a răspuns:

Blonzii cu creasta, si fara,... Mie imi plac oricum

| DezdemonaM a răspuns:

Blonzi fara creasta

| Iulikutzza_Iulia_1998 a răspuns:

Blonzi cu ochii caprui sicu creasta big grin

| Iulikutzza_Iulia_1998 a răspuns:

Blonzi cu ochii caprui si cu creasta