| andriancik a întrebat:

Ssalutik. spune-ti please ce sa ii kadunez unei fete de ziua indragostitelor? Funda :X

Răspuns Câştigător
| Merry3ux a răspuns:

-o cutie de bomboane de ciocolata
-un buchet de flori-o felicitare
-o poezie de dragoste
-un inel(chiar de nu e de argint sau aur)
depinde si de firea ei! Iti pot da multe sfaturi si daca imi trimiti un mesaj despre ce fel de persoana este ea...(timida, zvapaiata...)

4 răspunsuri:
| loveyouschatz a răspuns:

Parfum, ceas, bijuterii, plusuri, inimioare, perna cu poza ta /voastra sau mai romantic un buchet de trandafiri si o cutie de raffaello sau alte praline

| ochiverzi91 a răspuns:

Un tricou personalizat cu un text haios, o cana personalizata, o perna personalizata etc. Lantisor pentru indragostiti (jumatate pandantiv tie, jumatate lui), poti cumpara o rama draguta in care sa pui o poza cu voi doi si sa scrii un mesaj dragut pe spate, sau pur si simplu ii scrii o scrisoare in care te justifici ca nu ai putut sa ii cumperi nimic din cauza ca nu ai stiut ce sa ii mai cumperi (baietii adora sinceritatea) si sa ii descrii dragostea ta in cuvinte scrise pe foaie! happy Sau ai putea sa scrii pe google "cadouri pentru fete", poate gasesti ceva dragut pe care ai putea sa il comanzi pana pe 14. Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| dampel a răspuns:

Pai.ai putea sa ii iei un buchet cu flori preferabil trandafiri preferabili rosi pentru ca rosu inseamna iubire.o cutie cu ciocolata.dar nu de aia ieftina si o innimioara din plus ...sau ai putea sa cumperi ceva ca de exemplu un tricou sau o cana.si s-o personalizezi.cu te iubesc sau o poza cu voi doi thinking

| IsBlacks a răspuns:

Invata sa vorbesti si dupa cauta-ne!