| andriancik a întrebat:

Ce sa ii cadunez indragostitei mele in semn de impacare de ziua indragostitelor? Please :X

Răspuns Câştigător
| Roxana121 a răspuns:

Deacord cu pixbig grin Ai putea sa-i oferi florile ei preferate si sa-i spui niste cuvinte dulci, desigur si sati ceri iertaretongue si invit-o la un restaurat unde sa serbati in 2 aceasta zi frumoasa si impacarea voastrabig grin succes.

3 răspunsuri:
| pix a răspuns:

Depinde ce ii placehappy! Eu nu te-as sfatui sa ii cumperi inimioare, pernute si tot felul de chestii de genu.as spune sa ii cumperi ceva folositor si pe langa cadou sa iti ceri si niste scuze daca eventual ai facut vreo prostioaralaughing

| jamesbond28 a răspuns (pentru pix):

Mie mi-ar placea o cina romantica...happy

| pix a răspuns (pentru jamesbond28):

E o idee foarte buna:*:* dar merge si un mic cadoubatting eyelashes poti sa ii duci de exemplu un buchet frumos de flori(daca ii plaC)