| IooMar a întrebat:

Stiti ca v-am vorbit despre acel baiat pe care l-am cunoscut la verisorul meu la scoala, daca el nu face nimic ma gandesc ca e timid sau poate nu e interesat, dar imi doresc sa mai vorbesc cu el si sa il cunosc, ce as putea face eu? Mutumesc!

Răspuns Câştigător
| Ţăcă a răspuns:

Daca zici "ma gandesc ca e timid" ar trebui, totusi. sa fii tu cu mai mult tupeu, initiativa happy Ceva serios se poate forma si din diferite glume. Daca insa nu este interesat iti va arata si asta peste putin timp. Insa speranta moare ultima. Ce pierzi daca incerci? Fii tu! Si fii atenta la gesturile lui, conteaza mult ce transmite chiar si printr-un simplu gest. Multa bafta :*

3 răspunsuri:
| GEORGE a răspuns:

Mda, pai spune-i direct pentru ca un baia nu prea ar refuza o fata sa stii, fetele...da dar baietii nu, de fapt exista un caz cand mai dai si de poponari dar sunt rare laughing)).

| 000Diddy000 a răspuns:

Trebuie sa ii spui ceea ce simti pentru el, pentru ca altfel ar putea intelege altceva, ca nu esti interesata de el, ca il eviti, incearca sa faci tu primul pas, poate ca el e mai timid.

| ken3002 a răspuns:

Te asezi laga el si ii spui cum stau luclurile si spui ce simti