| danutza2012 a întrebat:

Stiti iubesc un baiat dar el are pe altcineva cum as putea sa-l fac sa se indragosteasca de mine?

Răspuns Câştigător
| Buburuza2222 a răspuns:

Trebuia sa fii cat mai naturala! Sa fii TU! NU trebuie sa te schimbi doar ca sa te placa un baiat! Daca vrei sa te place trebuie sa te placa pentru inima ta nu pentu farduri, genti, forme etc!

9 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Pune-te in locul iubitei lui, ti-ar placea ca alta sa puna ochii pe iubitul tau si el sa te paraseasca pentru ea? nu ti-o zic cu rea vointa...dar gandeste-te putin la acest aspect sad

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Zii ca te sinucizi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te baga intre ei,nu-ti cladi fericirea pe nefericirea altuia. Pune-te in locul fetei respective,la fel de bine puteai fi tu in locul ei, cum crezi ca ar fi fost? Lasa lucrurile sa decurga natural, nu interveni, iar daca relatia lor nu merge si incepe sa se simta atras de tine, fii pe faza.Nu fi tu cea care le-o face sa scartaie.Nu numai pentru ca ai intrista pe cineva(si nu numai pe fata, si el ar putea avea de suferit in urma despartirii), dar si pentru ca ai putea avea constiinta incarcata pentru asta in viitor.In plus, relatia voasta ar putea foarte bine sa nu mearga si pentru ceva instabil ai fi pus in joc o relatie ce putea fi stabila.In cazul in care relatia lor este una solida, nu mai spera.Baieti mai sunt si sansele sa ai o relatie frumoasa cu altcineva nu sunt excluse.Numai bine.

| danutza2012 explică (pentru anonim_4396):

Ai dreptate dar nu au o relatie stabila cam o luna asa au relatia lor iar eu ma cunosc cu el de ani buni si suntem si prieteni apropiati

| anonim_4396 a răspuns (pentru danutza2012):

Oricum,nu interveni.Nu poti spune despre o relatie ca e instabila daca ea este doar la inceput! In cazul in care nu merge, nu lasa ocazia sa-ti scape inca o data.In caz contrar, multumeste-te prin a-i fi doar foarte buna prietena.E mai bine asa pentru toata lumea.

| piTiCcu a răspuns:

Dragoste cu FORTA, cam urat nu crezi?

| abyy95 a răspuns:

Arata'i ca il placi.dai de inteles asta..si poate... poate.

| danutza2012 explică:

Ai dreptate dar nu stiucrying

| dayapatieu a răspuns:

Spune-i adv ca il placi...sad