| minix20 a întrebat:

Sugestii de cadouri ieftine, idk ceva gen nu mai mult de 30-50 lei pentru iubita, dar sa insemne pentru ea ceva

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Prezevative.winking

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca sa insemne ceva pentru ea ar cam trebui sa o cunoastem. Ori ne faci cunostinta ori te gandesti singurel?

| sierra1 a răspuns:

1 nu fii calic, mai pune un zero in coada sumei sugerate
2 ia-i și tu o floare și o bijuterie mică (lănțișor sau ceva de genul ăsta)

| Eireann a răspuns:

Cheia de la casa ta -daca locuiesti singur si vrei sa aiba posibilitatea sa vina cand vrea ea.
Un dreamcatcher si o scrisoare de dragoste in care ii spui ca vrei sa aiba numai vise frumoase, cum sunt ale tale de cand o cunosti, etc.

| UserRo10 a răspuns:

Ca sa insemne ceva trebuie sa trezeasca o amintire sau sa ii creezi una. Mergeti impreuna la un film pe care il alege ea sau ofera-i un buchet de flori cu florile ei preferate

| MrAM a răspuns:

Incearca sa-i faci tu ceva handmade daca te pricepi.
https://youtu.be/jGIZctgp63Y

| EliLeli a răspuns:

Clar ca un cadou de 30 lei va insemna ceva pentru ea.

| Konstantinos99 a răspuns:

Intra in jisk si gasesti tu ceva

| SunsetTrance a răspuns:

Puteti iesi in oras la un restaurant (nu dugheana, nu carciuma)

puteti merge la o piesa de teatru sau la un film

mai mult nu stiu, pentru ca nu am avut niciodata prietena

dar nu ar trebui sa iti fie greu sa gasesti ceva, eu m-as gandi si la un aranjement unic de flori si cu inca ceva, precum ciocolata asortata

| MorcovMajestic a răspuns (pentru SunsetTrance):

Cu 30 de lei mananci doar un suc la restaurant
La teatru e 100 de lei un bilet si la film intre 25-50 e doar un bilet