| SoloPC a întrebat:

Sunt cel mai de treaba tip din scoala ajut pe oricine oricand incerc de fiecare data sa le fac ziua mai buna celor din jurul meu am glumele potrivite la momentele potrivite pentru multi am devenit cel mai bun prieten la multi colegi am momente cand sunt serios si momente cand vreau sa ma prostesc toate chestiile astea poate sunt calitati si defecte, dar vreau sa ma schimb si nu stiu cum, multe fete ma vad ca cel mai bun prieten nu ca 1 iubit multe insemnand (3-4) -.-" ce vor fetele de la 1 baiat? amuzant frumos cu simtul umorului si altele si dupa aspectul fizic slab gras mediu nu mai stiu cum sa fac sa ma accepte si pe mine o fata.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fetele vor sa iasa cu prosti care nu au creier si le trateaza rau, sa fi om e lucru mare si proastele cum vad ca ai prea multe calitati cauta ce e mai ieftin din cauza lipselor omenesti.

| yekto a răspuns:

Ma baitule asculta aici.
Ca sa te placa fetele trebuie sa ai o masina tare, sa te plimbi cu ea incet si cu manelelelellele la un volum maxim, sa ti se vada tatuajele in timp ce scuipi cojile de seminte pe geamul de la mertan, un lant cat mai gros si de un metal cat mai rar (de preferat aur) si sa ai portofelul cat mai gros; P
acum lasand gluma la o parte cam are dreptate simpluone si mie mi-a venit asta in cap. dar nu ne lua in seama. asculta de BiuL. inceteaza sa mai fii amic/prietenul de la scoala cu cea pentru care ai altfel de sentimente.
bafta

| BiuL a răspuns:

Daca te porti ca un amic logic ca asa esti vazut. Cand iti place o fata, arata-i. Nu tot fa glume si chestii cum faci cu toata lumea, invita-o in oras la un suc, plimbare, film, ceva sa fiti doar voi doi. Fa-i complimente ca are par frumos, ca e ambitioasa etc eventual du-i o floare sau ciocolata asa fara niciun motiv si atunci ar trebui sa se prinda care e treaba si sa inceapa sa te placa si ea.

| Zenicide a răspuns:

Trebuie sa fii sigur pe tine si relaxat, fetele adora asta happy Sa fi amabil, atent, amuzant, cu bun simt si modest cand trebuie. Aspectul fizic nu prea conteaza. Nu vei cuceri fetele wannabe stars cu tone de chestii fake pe ele dar te vor place alea care conteaza - serioase si destepte cu frumusete naturala happy

| Vi003 a răspuns:

Esti un baiat de treaba, cum putini mai sunt in ziua de azi. Nu te schimba ca sa faci pe plac altora, in felul acesta iti vei irosi timpul si...nervii. Esti tu, cu felul tau de a fi, cu calitatile si defectele tale, cu zambetul tau, cu poantele tale, esti tu! Inca nu ai gasit fata care sa-ti aprecieze aceasta latura a personalitatii tale, esti tanar si ai tot timpul s-o intalnesti. Sa ai grija de tine!

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Iubita nu se face dintre fetele din scoalawinking

| simpluone a răspuns:

Dupa ce am citit impresia ta despre tine sunt nedumerit rau! Pai esti tipul perfect si totusi fetele nu te iubesc!
In primul rand a spune glume potrivite la timpul potrivit este relativ din ce unghi privesti. Banuiesc ca din al tau! Te-ai intrebat care este punctul de vedere al altuia/alteia? Ea/el ce spune? Daca ai afla adevarul sunt sigur ca nu te-ai mai considera cel mai cool din scoala! Altfel toate s-ar bate pe tine! Modestia are farmecul ei!

| Andreea452 a răspuns:

Aici nu e vorba numai de cum arati. Poti fi gras, mediu, slab cum vrei tu dar trebuie sa gasesti fata potrivita si sa stii cum sa o abordezi. Trebuie sa ii faci complimente, sa fii romantic uneori dar nu tot timpul. Trebuie sa ii arati ca iti place de ea happy. Sa o faci sa rada, sa se simta speciala happy. Nu am cum sa iti explic exact, dar sper ca te-am ajutat cat de cat. Succes :*.

| mozzylla a răspuns:

Fi tu insuti si cine te place trebuie sa te placa asa cum esti