| AnonimMM678 a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat si bunicii se bagă in viata mea, nu sunt de acord cu el, nici ai mei nu prea sunt. Ei vor sa stau in satul natal dar eu am plecat și m-am angajat in alt oras, dar nu sunt de acord cu nimic si fac 25 de ani imediat. Nu mai stiu ce sa fac, am auzit ca bunica ar umbla la ghicitoare. Se poate sa-mi faca ceva vraji ca sa nu mai fiu cu baiatul acesta? Va rog ajutati-ma, ca nu mai pot, eu nu vreau sa merg in satul natal cu ei, vreau sa ma descurc singura si langa baiatul acesta ma simt fericita. Este penibil ce se intampla, mai ales acum, cand toata lumea e libera pe propriile decizii.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

" AnonimMM678; fac 25 de ani. bunica ar umbla la ghicitoare. Se poate sa-mi faca ceva vraji"

se presupune că la anii tăi ești om serios cu capul pe umeri... Sau nu e așa?