| Sophie2105 a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat si daca avem noroc, ne putem intalni doar saptamana viitoare (luni-vineri) pentru ca sta departe si nu putem comunica decat la scoala (are telu inchis mai mereu si pe facebook nu intra ). In vacanta de vara nu putem de asemenea sa comunicam pt. Ca voi fi plecata toata vacanta si vreau sa ii fac o surpriza joi la scoala cand nu avem ore si facem ce vrem (da o surpriza din aia ca sa nu uita toata vara de mine) ♥
Idei?
Dau funditaa :3

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu surpriza este ceea ce nu il ca lasa sa te uite ci persoana ta. Asa ca nu te stradui prea tare, fii tu, si daca nu te va uita asta inseamna ca are sentimente pentru tine. Cat priveste surpriza poti sa ii spui ce gandesti despre el, ce simti. Stiu ca raspunsul meu nu te ajuta prea mult, dar macar stii cum stau treburile happy. Succes.

| Sophie2105 explică:

Angelofyoutheart ai dreptate! happy esti fatA?