| Heyyy a întrebat:

Am si eu o problema...Imi place de un baiat. L-am intalnit in vacanta de vara la un fel de scoala de vara unde invetii lucruri noi(scuze de repetitie). Problema este ca e cu un an mai mic decat mine(eu an 16 ani) si doar in vacanta ne putem intalni. Stiu facebook-ul lui doar ca sunt prea timida sa ii dau ADD pentu ca i-am spus ca trec a 9-a ( eu sunt a 10-a)... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| CLAUDIUBRETT a răspuns:

Dragostea nu tine cont de varsta, si nu e obligatoriu sa stie ca varsta ai, poate mai tarziu.si daca te place nu conteaza nici 10 ani. dar pana va cunoasteti mai bine lasa- asa in ceata.Iar pentru add gaseste un motiv, o intrebare, care sa para urgent si foarte serios ca dupa aia vine de la sine.

1 răspuns:
| Smika a răspuns:

Sa nu mai fii timida, si sa treci la treaba...ca pana la urma nu se stie ce va iesi. poate si lui ii place de tine...succes