| kiki_4714 a întrebat:

Sunt insarcinata si nu prea stiu ce nume sa ii pun fetitei sau baietelului pe care il am. eu m-am gandit pentru o fetita la ruxandra sau la adela ( nu stiu de ce dar au fost primele nume care mi-au placut si mi-au trecut prin cap)la baietel rares sau andrei. voi ce parere aveti?

43 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ideea e sa fie un nume de Sfant, sa-l pui sub obladuirea unui Sfant inca de la botez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetita: adelina, roberta, lavinia, claudia, alexandra,

si baiat:sebastian, alexandru, daniel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetita: Maria-Carolina
baiat: Rares-Andrei

| medex3 a răspuns:

Http://www.nume-copii.ro/

te va ajuta foarte mult
~Medex3

| addicting a răspuns:

Fetita:Carina, Antonia, Daria, Roberta
baiat:Eduard, Andrei, Robert, Stefan

| Karina_2903 a răspuns:

Daca e fata Carolina sau Karina, sau la baiat Andrey sau Albert

| MadyLuz a răspuns:

La fetita ai putea sa-i pui numele Raisa (mie imi place foarte mult), iar daca e baietel Iannys e foarte frumos happy Sa-ti traiasca! :*

| SoniaRacz a răspuns:

La baiat Rafael Angelo si la fetita Aryana Erin

| hevy a răspuns:

Nume de fata:daria, bianca, alexia, denisa, roberta, carina, anastasia, laura, lorena nume de baieti:david, matei, alexandru, denis, eduard, dragos, vlad

| suciu_6907 a răspuns:

Sau Maria Irina la fetita... iar la baiat:Sergiu Razvan:X
sa-ti traiasca!:*

| andra_9251 a răspuns:

Angela sau ruxandra la fetita iar la baiat rares

| Tache_Giorgiana_1988 a răspuns:

Daca e fata:sara,daria,maia,alicia,arianaa, briana,... daca e baiat:david, luca, bogdan, rares,

| AureliaAurora a răspuns:

Numele mele preferate sunt:
fata:Alexandra,Andreea,Andra,Alina,Aurora,Aura,Blanca,Bianca,Corina,Iulia,Jessica,Elena,Maria,Cristina,Victoria,Adriana,Silvia,Nina,Natalina, Vanessa.
baieti:bogdan, albert, alexandru, cristian.