| alexfab33 a întrebat:

Sunt sanse de a gasi o persoana avand doar o poza cu ea si cunoscand prenumele si data nasterii?

7 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Da, se poate

| K0sti a răspuns:

O poza de ea...asta in ce limba e nene?

| alexfab33 explică (pentru K0sti):

Ma scuzi. Nu cunosc limba romana la perfectie. Ajuta-ma daca vrei si spune-mi cum se zice corect

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Da. Depinde cum cauti si prin ce surse. Dar de ce?

| alexfab33 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Si cum se poate face? intreb pentru ca am cunoscut pe cineva, imi doresc sa o mai vad si dispun doar de aceste putine informatii

| Cedry2k8 a răspuns:

Faci poza la poza, daca e in format fizic, si dai search pe google images, o sa iti dea poze similare, dai pe link si vezi pe ce site e (de preferat facebook), si iei legatura cu ea.

https://images.google.com/

Vezi ca in bara de cautare e un aparat foto. Dai click pe el si te descurci. Da-mi mesaj pe TPU daca nu te descurci.