| AluChitara a întrebat:

Tata e plecat din tara (a plecat un an, pe bune! )... vine in 27 octombrie 2010. voi daca ati fi avut tatal plecat ce ati fi simtit? abia astept sa vina! imi aduce un tv pentru camera mea! mi-e dor de el!

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Al meu pleaca in tara si vine in spania la anul se separ si nu-mi place ceea ce fac asta e viata e un rahat dar si eu sunt pe drumuri tot timpul pe camion ( sa nu crezi cas mort de foame laughing )

| Liviu a răspuns:

Eh
Si decat sa fie acasa
Sa te frece la icre non stop cum era la mine
Mai bine ar fi faralaughing
Orcum e tatal tau big grin
Sa imi zici ce tv iti aducelaughing

| Lora a răspuns:

Eu nu pot sa spun ca am avut vreodata tata, a plecat de cand aveam eu 3 luni in strainatate dupa care au divortat si nu l-am mai vazut de 11 ani asa ca nu e tocmai frumoasa lipsa lui

| madycumada a răspuns:

Buna! Parintii mei sunt si ei plecati din tara, a fost greu la inceput, tot cam de un an este placat si tatal meu dar mi-au facut o surpriza si au venit in vara acasa fara sa stim nimic iar de sarbatori merg eu la ei. Mi-a fost foarte greu la inceput, dar vorbim pe mess, la telefon si asa si trece timpul. Pana pe 27 nu mai este mult. Cand il vei vedea o sa fie foarte bine.
P. S. Te intereseaza doat tv-ul sau vrei sa te dai mare? Sincer! Mai bine gandeste-te cum arata el, cum se mai simte, nu ce iti aduce.

| ioanaioana a răspuns:

Gandeste-te la lucruri pozitive, de exemplu ca tatal tau iti aduce un nou tv.Sincer si mie mi-ar fi fost greu daca tatal meu ar fi plecat un an, dar asta e, el face asta pentru tine si mama ta nu uita asta

| ßέßέ a răspuns:

"Tatal" meu e plecat de 10 ani in Italia, asta fiind si cauza divortului parintilor mei. Tot de 10 ani locuiesc cu barbatul cu care si-a refacut mama viata si o duc mult mai bine. Pentru mine tatal e asta care m-a crescut, nu ala care m-a facut si care acum nici nu il intereseaza de viata mea. rolling eyes

| Daviiiiiid a răspuns:

AUZI?
scuze ca intreb. dar thu il astepti pe tatal tau ca iti aduce TV? sau ca ii duci dorul?

| Lalysuka a răspuns:

Pai eu de la varsta de 4 ani am stat fara parinti, fara sa ii vad pana la varsta de 9 ani si crede-ma ca e foarte greu sa nu ii ai pe ai tai langa tine.

| together4ever a răspuns:

Tatal meu a fost plecat 5 ani, si mie imi era dor de el ft tare. Dar in fine acum s-a intors si totul e binee

| cudyu007 a răspuns:

Al meu a fost mai mult plecat sad ...acum a venit aksa si a stat o luna nu-l mai vazusem d 3 ani sad. acum iar a plecat sad si cam asa a fost mereu asta e sad

| Ameliedream a răspuns:

E firesc, sa-ti fie dor de el.si sa speram ca asta nu pentru faptul ca-ti aduce ceva.desi la varsta ta e firesc:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce poti face decat sa-l astepti si sa-i amintesti de fiecare data la telefon cat de multi il iubesti si cat de dor iti este de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-e foarte dor de tine...si tot nu-mi vine sa cred ca tu, tatal meu, prietenul meu cel mai bun...nu mai e linga mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si tatal meu e plecat in strainatate. al meu vine in august. tatal meu a plecat prima dat cand eram la gradinita si de atunci pleaca mai tot timpul si am inceput sa ma obisnuiesc fara el dar e foarte greu. dar trebuie sa te gandesti ca tatal tau a plecat ca sa iti creeze un viitor mai bun si sa nu duci lipsa de nimic.ca sa mai potolesti dorul poti sa te uiti la poze cu el si sa iti aduci aminte de clipele frumoase petrecute cu el. pa