| PuccaPuccy a întrebat:

Hey TPU.Mda.Deci problema e ca bunicamea vine rar la noi dar cand vine trebuie sa impartim camera! Nu mai suport! Poate cand eram mica era cum era dar acum n-o mai suport! I-am spus mamei si a zis sa incerc sa o suport! Imposibil! Stiu ca e mama ei [ a mamei ] dar nu stiu ce argumente sa-i aduc mamei mele! Ma streseaza si nu mai pot! Tata a plecat la tara ca sa il ajute pe bunicul.In acelasi timp bunica a venit. I-am spus tatei sa vina repede ca sa nu trebuiasca sa mai stau mult cu ea dar a spus ca are multa treaba! In concluzie. spuneti-mi niste argumente pentru mama.Si scuze pentru intrebarea asta lungasad Dar nu-mi mai suport viata!sad Va rog nu radeti, daca puteti.

Răspuns Câştigător
| JustMe47 a răspuns:

Explica-i mamei tale ca ai crescut, esti mare, ai si tu treburile tale... bla, bla straight face

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După ce că vine rar, mai faci și atâta tam tam!
Suportă și tu, viața o să-ți aducă situații din care nu vei ieși ani la rând!
Pa, pa.

| CityOfSatan a răspuns:

Bea ceai de tei, calmeaza.In rest,spune-i mamei tale ca te deranjeaza,te va intelege,in caz contrar,te obisnuiesti cu ideea, nu e asa rau, altii stau cate 10 intr-o camera si se descurca.Succes!

| AlexeNoN a răspuns:

Te intelegem perfect, eu cu sora mea trecem de mult timp prin asta. Sper sa te obisnuiesti, n-ai ce-i face.