| anonim_4396 a întrebat:

Tatal meu s-a culcat cu mine sad Daca am ramas insarcinata?!

11 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca este adevarat suna la telefonul copilului. Daca nu ar trebui sa mergi la psihiatru.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Povestea asta nu e bună nici de glumă, asta se cheamă viol incest, trebuie imediat reclam, at tatal tau la politie, este adevarat ce zici? Sau tu ne minti pe noi? Sa stii ca glumele astea nu sunt bune deloc, caută ceva serios cu care sa i ti ocupi timpul, nu sa minti aiurea, ce tatăl tău nu are nevastă? Mama ta stie ce ti a facut? Si ce a zis? ce vârstă ai? lasă minciunile si ocupăte de ceva serios.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la Politie si declara violul! Asta este Incest si se pedepseste prin lege!
Daca apare o sarcina, copilul se va naste cu malformatii sau handicap, la rude de gradul 1 si 2 copii ies anormali.
Spune-i mamei, spune-le rudelor, fugi la medic imediat!

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Poate ai noroc si faci 2, gemenii sunt frumosi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era o gluma

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce.mi plac glumele tale!

| Cσcσ a răspuns (pentru anonim_4396):

Sfinte, ce glume ai si tu! laughing

| Celcareajuta a răspuns:

Ce i-ai facut in timp ce dormea?

| nico04laura a răspuns:

Nu ai anuntat politia? de ce?

| narny a răspuns:

Un mic sfat: du-te cat de curand poti la ginecolog sau ia-ti un test de sarcina. Atunci raspunsul va fi clar.

| Aldea_Cosmin_1997 a răspuns:

WUT? CE?