| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ti-a fost greu sa iti faci curaj sa te desparti de prietenul sau prietena ta in fata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a fost foarte usor...numai ca mi sa prelins o lacrima pe obraza atat

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

Bravo,dar din ce motiv te-ai despartit de ea?, nu te supara ca intreb, din curiozitate.

12 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Nu am trecut inca prin asta.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Nu stiu daca,,curaj,, este un termen corect. Uneori e vorba de adevar, de imposibilitatea unei relatii care merge doar impinsa de la spate. Atunci cand situatia o cere, si ambele persoane sunt constiente de acest lucru, despartirea devine o formalitate, un eveniment la care se asteptau dinainte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am despartit de un el ...relatia noastra nu a mai avut sens

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oric am ramas prieteni foarte buni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merdsi pentru funda! O seara placuta...

| DeathOfDreams a răspuns:

Nu, am o personalitate puternică.

| EneCristian a răspuns:

Nu ii zic instant fara ezitare ( poate ca inca n-am gasit eu una careia sa nu pot sa ii zic asa dar)

| SebylVane1890 a răspuns:

Normal ca e greu, dar asta inseamna bun simt si respect, atat fata de tine cat si fata de cealalta persoana.

| Biu009 a răspuns:

Pentru mine a fost usor de fiecare data pana acumlaughing nu prea las sentimentele sa ma copleseasca