| Marius22222222222 a întrebat:

TPU ajutor, sunt pe cale sa clachez. Am nevoie de persoane in jurul meu. Nici nu stiu sa ma exprim bine. E vorba de cartier, de anturaje si o femeie care mi-a distrus viata.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă dorești, discutăm, Marius. Orice problemă are o soluție. happy

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ți-a distrus, fiindcă ai lăsat-o.

| mihai69 a răspuns:

Se scrie PSD, că ăștia au distrus viața din România...

| mentholinks a răspuns:

Persoanele le gasesti tot in cartier, nu pe TPU.

| Radaaa a răspuns:

Te mai plângi mult? laughing e a nu știu cata oară când pui "întrebări" de genu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Radaaa):

Poate omul chiar are probleme... E în regulă să ceară ajutor.

| anonim20976 a răspuns (pentru Radaaa):

Daca are o problema serioasa, asta nu inseamna ca se plange, are nevoie de ajutor si il cere, asta facem toti, cand avem nevoie de ajutor cerem, nu asteptam sa primim inainte sa cerem

| Marius22222222222 explică (pentru anonim20976):

Cum am zis chiar e o problema serioasa si nu doresc nimanui Asa ceva

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim20976):

Dar ce problemă serioasă are? Plânge după țâța mă-si? Să spună problema. Îl atacă cartierul și are viața ferfeniță. Aceasta nu este o problemă este o stare de frustrare. El vrea o lume, cum vrem noi o țară ca afară, fără să facem nimic pentru asta.
î