| Swetlly122 a întrebat:

Tu ai iubi un om ca tine?

20 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Un barbat? Nu...
O femeie cu trasaturile mele? Nu.
O femeie cu personalitatea mea, cred ca da.
Eu vad bine compatibilitatile intre cei cu asemanari, nu intre extreme.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Nu stiu dar in orice caz pot spune ca ma iubesc destul din moment ce am girja de corpul meu exact cum spunea Bendeac "aveti grija de corpuriile voastre" si sunt linistit vorbesc doar atunci cand trebuie nu imi place sa mananc **** aiurea dar cand vine vorba de glume si prosti sunt AS ha ha ha ha ha ha.

| QElenaBoghiu a răspuns:

Nu poți avea grijă de o altă persoană dacă tu nu ai grijă de tine însuți, nu poți iubi și aprecia o altă persoană dacă tu nu reușești să accepți propria ta persoană, căci nu poți oferi ceea ce nu ai.

Deci? Nu.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

M-aș adora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Plato a răspuns (pentru supadeceapa):

Lasa ca descoperim clonarea. Ceva sa te reproduca pe loc, asa cu embrioni si celule dureaza prea mult.

| Frank51 a răspuns:

Ba, sincer fara sa fiu egoist sau ceva, chiar da.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Dacă ar exista acea persoană să îmi fie oglindă, aș face așa încât să fac defectele în calități.Aș iubi-o după ce aș transforma-o într-un ceas care merge mereu inainte și nu se oprește, deci aș iubi-o.

| Freya1 a răspuns:

Chiar daca se spune ca extremele se atrag si omani ce se aseamana la un momentdat se plictisesc pe mine viata m-a invatat pe zi ce trecea ca daca nu iti iei un om ce sa iti semene nu prea ai sanse.
Nu trebuie sa fie un om leit tu, dar un om ce pune pe primul loc ce pui si tu (indiferent ca e ok sau nu), un om ce gandeste asemanator cu tine, ii plac aceleas lucruri cred ca este necesar.Asa ca da, probabil as iubi un om ca mine pentru ca imi place cum gandesc si ce planuri am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O iubesc pe mama din tot sufletul. O iubesc foarte mult, cu toate că mai avem şi noi dispute, tot o iubesc tare mult! happy Ea e prietena mea adevărată! happy

| Ietam a răspuns:

Ce întrebare bună! Nu știu de ce dar gândindu-mă în profunzime la ea mi s-a facut pielea de găină

| OldSoul a răspuns:

Daca ar fi versiunea feminina a mea...
Da

| CleanHeart a răspuns:

Da și nu

| Ineys a răspuns:

Geamana mea feminina? O persoana care este exact ca mine dar de sex opus?

Mai mult ca sigur. Cum sa nu iubesc o persoana inteligenta, frumoasa, atragatoare, de succes si modesta? Sa fim seriosi...

| Angelindeed a răspuns:

Nu

| Hammurabi a răspuns:

Ăsta e un fel de "go f0ck yourself" mascat? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| RAY a răspuns:

Iubirea nu este ceva voluntar si involuntar, deci nu noi alegem asta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu. Sunt bărbat.
Dacă m-aș așa zis îndrăgosti, din greșeală de o femeie care să îmi semene, aș evita-o și nu aș mai continua relația.
Ca să iasă ceva perfect din iubire oamenii trebuie să fie diferiți.