| georgika94 a întrebat:

Uite am fost cu un baiat si acum ma necajeste si ia sp unei colege ca ii place de o colega ca place o fata din clasa si nu stiu dacas eu oares eu?

Răspuns Câştigător
| Mihaela1964 a răspuns:

Eeei,nu ti-e profesor, e numai un baiat de-o seama cu tine.Intreaba-l,ce se poate intampla rau?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Posibil sa fii tu.

| doc69 a răspuns:

Nu ar trebui nsa te mai intereseze darmi-te sa te necajesti..cine se place se cauta reciproc asa ca.....asa merge treaba.

| Mihaela1964 a răspuns:

Iti place misterul banuiesc...Georgika,de ce nu-l intrebi?

| georgika94 explică (pentru Mihaela1964):

Pai nu stiu mie cam rusine

| Mihaela1964 a răspuns (pentru georgika94):

Eeei,nu ti-e profesor, e numai un baiat de-o seama cu tine.Intreaba-l,ce se poate intampla rau?

| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Poate esti tu. Daca nu vrei sa il intrebi pe el intreaba colega care a vorbit cu el si afli cine e.

| alexutza071 a răspuns:

Parerea mea este ca cel mai bine vorbesti tu cu el.