| lovebyby a întrebat:

Un barbat care flirteaza cu alte femei\fete in timp ce are o relatie o va face mereu sau se va opri la un moment dat?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii mintea omului.
Dar de cele mai multe ori lupu nu isi schimba naravul.Ce nu inteleg eu e ca daca acel baiat are nevoie sa experimenteze, de ce naiba isi face o relatie? Fie singur, umble cu cine vrea si pe urma cand se potoleste insoarese.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La a doua venire a lui iisus cand va fi judecat si va primi ca pedeapsa homosexualitatea, atunci va filtra cu barbati, nu vad nimic rau ca face asta, de ce sa se opreasca? lasa-l sa faca sex cat poate, scapa de nebune manipulatoare mincinoase si nu crede in vrajeli feminine

| Lioana a răspuns:

Slabe șanse ca omul sa se schimbe. Nu as miza pe asta.

| AliGab a răspuns:

Prima varianta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de el si cat de mult tine la relatie. Unii continua obiceiul, altii se lasa de el.

| christall a răspuns:

E o vorba in popor: "Naravul din fire n-are lecuire".

| Uvox a răspuns:

La un moment se va opri. Doar ca momentul poate sa vina prea tarziu.
Daca este la varsta maturitatii si face asa...asa va face.

| RAY a răspuns (pentru Uvox):

Din nou repet ce legatura are maturizarea cu monogamia?

| Uvox a răspuns (pentru RAY):

Maturitatea înseamnă mult mai mult decat niste ani.
Se presupune că ai deja sau îți dorești o familie iar asta presupune monogamie.
Daca tu crezi sau simti altceva e treaba ta.

| RAY a răspuns (pentru Uvox):

De ce respingerea naturi umane înseamna maturizare?

| Uvox a răspuns (pentru RAY):

Nu asta am spus. Atât ai inteles tu si e doar treaba ta.
Tu sa-ti răspunzi la asa ceva.

| RAY a răspuns (pentru Uvox):

Vrei ca sa răspund eu la aiureli care sunt împotriva naturi umane?

| Bratu_Andrew_2000 a răspuns:

Eu zic ca isi va reveni. Adica se va opri, dar asta cand va mai creste. Cu totii ne maturizam mai devreme sau mai tarziu. Isi va da seama odata si odata ca nu e bine, sau se va plictisi de flirting. Totusi, nu mi se pare OK sa flirteze cu altele daca e intr-o relatie. Chiar daca, probabil o face numai la caterinca.

| RAY a răspuns (pentru Bratu_Andrew_2000):

Ce legatura maturizarea cu monogamia? daca esti matur devi lebada?