| Gege_Georgiana_1995 a întrebat:

Un barbat orgolios poate trece peste vreodată?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate trece sau nu in functie de cat de orgolios este si de celelalte defecte si calitati. Daca este un om civilizat, corect si cinstit va putea trece, daca este necivilizat, incapatanat si prost nu va putea trece.

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Daca merita pot trece peste orice.Dar iti scot ochi in fiecare zi daca imi dai motive laughing) Daca o persoana poate trai cu asta, cand imi face ceva sa ii scot ochii cu chestia care m-a deranjat enorm, eu potlaughing big grin

| mimiwewem a răspuns:

Desigur. Are și el momentele lui de slăbiciune. Dar să nu uităm că bărbatul orgolios e și sufletist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce anume si cat e de orgolios. In principiu, nu, sau, daca eventual trece... va dura mult si bine pana se va intampla acest lucru.

| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

Nu ai spus peste CE sa treaca. Sunt un barbat extrem de orgolios, dar sunt doar 3 lucruri peste care nu voi trece niciodata. Infidelitate, minciuna si secrete. Dar restul, poti trece peste ele, cu greu si nu uiti, dar treci laughing

| Petruts a răspuns:

Da,ai mare dreptate, noi barbatii suntem orgolios.Mie personal mi s-a intamplat sa trec peste dar acum depinde si de situatie.

| Gege_Georgiana_1995 explică:

Nu era vb de infidelitate, minciuna sau secrete.Era vb de niste cuvinte spuse la nervi