| anonim_4396 a întrebat:

Suntem adolescenti si cateodata avem nevoia sa vorbim cu cineva. Dar unii dintre noi nu au pe umarul cui sa "planga"As putea sa ajut astfel de persoane. Daca aveti nevoie lasati-mi un mesaj privat sau un comment aici.Incercati sa lasati problemele deoparte, suntem tineri si trebuie sa fim fericiti, nu suparatino talking!

4 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Mai,da' ce bun mai esti tu andreiutzzzzz
Te-ai gandit mult la chestia asta?confused laughing

| sabin89 a răspuns:

Tu ai pe umarul cui sa "plangi"?

| Andreiutzzzzzzzz a răspuns (pentru sabin89):

Am prieteni care ma asculta.Crede-ma.

| TypeInterestingNicknameHere a răspuns:

Si de unde toata dorinta asta de a-i asculta pe ceilalti? Vrei sa lucrezi in domeniul psihologiei? ( intreb si eu de curiozitate).