| DestinyDD a întrebat:

Un Paste fericit, toate cele bune si numai lumina in ochii si sufletele voastre alaturi de cei dragi!

22 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Şi unde-i întrebarea? Prozelitismul de prost gust nu ştiam că face parte din "Familie&Relaţii".
Mută-ţi relaţia cu prietenul imaginar preferat în altă parte, ok?

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Şi eu îţi recomand nişte cărţi despre cum să te comporţi în societate şi cum să NU presupui din secunda 1 că TOŢI îţi împărtăşesc credinţele în prieteni imaginari!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă eu m-apuc să proliferez "Happy Darwin's Day" n-ar fi unii deranjaţi?
E pur şi simplu aberant să urezi unei comunitate eterogene urări care se potrivesc doar credinţei tale.

greece12
| greece12 a răspuns:

Paste fericit si tie si tuturor userilor TPU!

| bobby_7474 a răspuns:

Multumesc,si tie la fel! As vrea sa-l intreb pe kongeriket, ce a gasit el atit de deranjant in urarea draguta, si prieteneasca a Xoniei?

| darrio2007 a răspuns:

Multumesc mult.Un Paste fericit si tie cat si tuturor userilor TPU.

| Nicole a răspuns:

Buna.
Deasemenea, un Paste fericit alaturi de cele mai scumpe si dragi persoane, Hristos a Inviat!
Pa, pa.

| ioanaioana a răspuns:

Multumim,la fel happy

| DestinyDD explică:

Kongeriket iti recomand un control psihiatric laborios!

| DestinyDD explică:

Esti bolnav omule, trateaza-te!

| DestinyDD explică:

Pai bineinteles c-ar fi... daca-ar avea o problema psihica, altfel nu.Mesajul era adresat doar celor cu credinta, iar cei care nu se incadreaza in categoria aceasta n-ar trebui sa raspunda ci sa tina pentru ei n-ar rost sa dezbati un subiect despre care nu stii nimic.

| MadduM a răspuns:

Mulțumim la fel, Xonia! Îți doresc sănătate și fericire!

| Fluture a răspuns:

Multumim, la fel!

| Pufariiiiiiiiiin a răspuns:

Multumesc la fel >big grin

| BabyDoll a răspuns:

Paste fericit alaturi de cei dragi! :*

| RaLuCa_7165 a răspuns:

Multumesc la fel!:*:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc frumos.Prin acest raspuns as dori sa va urez si eu tuturor un Paste fericit si toate cele bune >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@kongeriket, omule scuze că mă bag. Asta ar însemna că dacă mă mut într-o altă țară și mă salută cineva în acea limbă, reactionez ca tine, da? Că pe mine mama m-a învățat să spun doar "bună ziua" Am notat. Ceea ce faci tu aici mie imi seamănă a fanatism ateu. Poate nu faci asta, dar așa mi se pare.
Iar categoria e bună într-un fel, urează familiei.
Da, eu nu m-aș supăra deloc dacă ai ura chestia aia legată de Darwin. Nu avem și ziua Pământului, ziua mediului, zile de naștere etc? Care e problema ta?
@Xonia91, mersi mersi, doar că am întârziat.

| asdasasasas a răspuns:

La fel:* love struck

| Bloodlines a răspuns:

Multumim! happy Toate cele bune si tie!

| Lalalalalalalalalala a răspuns:

Mersi, la fel kiss love struck

| Owy a răspuns:

Multumesc la fel.