| simpleBoy a întrebat:

Un raspuns Plz se apropie craciunul si nu stiu ce cadou sa le fac parintilor... ceva in jur de 140 lei
FunditSa :X

Răspuns Câştigător
| FallenAngel_1726 a răspuns:

Incearca sa le dai ceva facut de tine.[Cadourile astea merg mereu, toata lumea le iubestelove struck]Inseamna mult pentru parintii tai ca te.ai chinuit sa le faci ceva tu in loc sa mergi la magazin si sa cumperi.
P. S:pe net de gasesc tot felul de "manufacturi"[poti incerca o bratara facuta de tine, o felicitare, etc...Sunt multe idei minunate pe net.trebuie doar sa cauti.winking.

2 răspunsuri:
| Sofffie a răspuns:

Pai, in primul rand ar fi frumos sa le si faci ceva, sa fie din inima.
Mamei tale poti sa ii cumperi o bluza frumoasa, cosmetice, sau ce ai observat tu ca si-ar dori.

| Chrristina a răspuns:

Poti sa inramezi o poza cu tine si cu parintii tai. sigur le va placea; Mamei tale un parfum, obratara iar tatalui tau un ceas; Tu stii cel mai bine ce isi doresc happy Succes!