| simpleBoy a întrebat:

Un raspuns Plz se apropie craciunul si nu stiu ce cadou sa le fac parintilor... ceva in jur de 140 lei

FunditSa

Răspuns Câştigător
| KidOoNh a răspuns:

Poi la mama ta o esarfa eleganta(asta costa 15 lei pana la 60 de lei una eleganta si buna) iar la tata tau o camase cu cravata sau si fara cravata(asta costa intre 50 lei si 70 lei) numai bine Fundabig grin

3 răspunsuri:
| MariaO a răspuns:

Buna!
Cel mai frumos ar fi sa cumperi un album foto, elegant, si la pui in el poze cu parintii tai, in ordine cronologica. Tatalui tau ii poti lua o sticla de vin buc, iar memei tale un buchet de florihappy
Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| HaiTaci a răspuns:

O rama foto cu o fotografie de la nunta lor, sau de cand erai mic.Ar fi super-cutewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iale ceva aspectuos de ornament de pus in caza mamei un copac dela de plastic si tatalui ceva barbatesc si o felicitare cea gen cei mai scumpi parinti din lume succes